Dextella ja TietoAkseli yhdistävät voimansa – tarjoamme paikallisesti entistä vahvempaa palvelua! Lue lisää

Koko joukko ammattilaisia palveluksessanne

Kaikki toimistomme ovat avoinna ma – to klo 8.00 – 16.00 ja pe klo 08.00 – 14.00.

Dextella Kouvola

Yrityspalvelu Dextella Oy

Kauppalankatu 4
45100 Kouvola
054 600 0250
info@dextella.fi

Verkkolaskuosoite: 003718870231, operaattori: Maventa (003721291126)

Dextella Lahti

Tilivirta Oy

Aniankatu 5
15210 Lahti
Puh. 03 734 6376
info@dextella.fi

Verkkolaskuosoite: 003709631546, operaattori: Maventa (003721291126)

Dextella Savonlinna

Savonlinnan Tilikeskus Oy

Olavinkatu 53 2.krs
57100 Savonlinna
Puh. 010 271 3800
savonlinna@dextella.fi

Verkkolaskuosoite: 003710963126, operaattori: Maventa (003721291126)

Dextella Hamina

Yrityspalvelu Dextella Oy

Helsingintie 1, B 32

49400 Hamina
054 600 0250
info@dextella.fi

Verkkolaskuosoite: 003718870231,
operaattori: Maventa (003721291126)

Johto

Samuel Akselin

Toimitusjohtaja 040 5586 128 samuel.akselin@tietoakseli.fi

Riku Mulari

Liiketoimintajohtaja, taloushallintopalvelut 0400 449 852 riku.mulari@tietoakseli.fi

Tanja Veckman

Liiketoimintajohtaja, palkkahallinto- ja HR-palvelut 040 5848 578 tanja.veckman@tietoakseli.fi

Mika Niiniketo

Liiketoimintajohtaja, asiantuntijapalvelut 045 3118 531 mika.niiniketo@tietoakseli.fi

Kouvola

Jaana Vottonen

Toimistopäällikkö, KLT 040 723 1793 jaana.vottonen@dextella.fi

Helena Suhonen

KLT-kirjanpitäjä, Controller 044 761 5938 helena.suhonen@dextella.fi

Laura Pukarinen

KLT-Kirjanpitäjä 
044 702 1515 laura.pukarinen@dextella.fi

Sari Järvisalo

Kirjanpitäjä 
040 354 9192 sari.jarvisalo@dextella.fi

Susanna Niemi

Kirjanpitäjä
 050 505 7893 susanna.niemi@dextella.fi

Enni Eerikäinen

Asiakkuuksien käynnistykset, pääkäyttötehtävät 044 7700 252 enni.eerikainen@dextella.fi

Katri Koho

Kirjanpitäjä 044 761 5930 katri.koho@dextella.fi

Roosa Piipponen

Kirjanpitäjä 050 439 6001 roosa.piipponen@dextella.fi

Annamari Liukko

Kirjanpitäjä 050 473 3053 annamari.liukko@dextella.fi

Tiina Toikka

KLT-kirjanpitäjä 050 316 0908 tiina.toikka@dextella.fi

Riku Outinen

tilintarkastusassistentti, KLT-kirjanpitäjä 050 465 6803 riku.outinen@dextella.fi

Jaana Kvick

Tilintarkastusassistentti, KLT, KTM 044 761 5931 jaana.kvick@dextella.fi

Karita Ahvonen

Tilintarkastusassistentti, KLT, KTM 044 702 1516 karita.ahvonen@dextella.fi

Vilma Soimakallio

PHT-Palkanlaskija, päällikkö, palkkahallintopalvelut 044 761 5925 vilma.soimakallio@dextella.fi

Kirsi Honkanen

Palkanlaskija 050 412 0406 kirsi.honkanen@dextella.fi

Sanna Falin

Palkanlaskija, PHT 044 770 0253 sanna.falin@dextella.fi

Piritta Oravainen

Palkanlaskija 050 562 4432 piritta.oravainen@dextella.fi

Heidi Pihlström

Palkanlaskija, PHT 050 428 3049 heidi.pihlstrom@dextella.fi

Saija Espo

Palkanlaskija 050 550 6210 saija.espo@dextella.fi

Piia Lahti

Palkanlaskija 050 322 4170 piia.lahti@dextella.fi

Milla Meritie

Kirjanpitäjä 050 475 1113 milla.meritie@dextella.fi

Lahti

Päivi Virta

KLT-Tradenomi 050 3000 281 paivi.virta@dextella.fi

Tiina Könönen

KLT- kirjanpitäjä, PHT-asiantuntija 044 761 5935 tiina.kononen@dextella.fi

Sara Mannila

Kirjanpitäjä 044 761 5932 sara.mannila@dextella.fi

Maiju Kanervo

Kirjanpitäjä 044 761 5939 maiju.kanervo@dextella.fi

Viivi Luttinen

Palkanlaskija 044 761 5937 viivi.luttinen@dextella.fi

Savonlinna

Virpi Kuutti

Palvelupäällikkö 010 209 4530, 050 535 7022 virpi.kuutti@dextella.fi

Rauno Venäläinen

KLT-kirjanpitäjä 010 271 3802, 050 321 2670 rauno.venalainen@dextella.fi

Marita Turunen

Palkanlaskija 050 359 7063 marita.turunen@dextella.fi

Arttu Ritoranta

Kirjanpitäjä 046 9200 644 arttu.ritoranta@dextella.fi

Hamina

Riitta Harjunen

Kirjanpitäjä, KLT 044 761 5926 riitta.harjunen@dextella.fi

Tatiana Berghalt

Kirjanpitäjä 050 502 3492 tatiana.berghalt@dextella.fi

Lähetä meille postia.

Haluaisitko lisätietoja palveluistamme tai jättää tarjouspyynnön? Se onnistuu helposti oheisella lomakkeella. Otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.